Seminář Novinky v technické normalizaci

Česká společnost pro technickou normalizaci ve spolupráci s Úřadem pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví pořádá dne 18. června 2013 v konferenčním centru ÚNMZ, Biskupský dvůr 5 seminář Novinky v technické normalizaci, na který Vás všechny srdečně zveme.

Seminář je určen všem zájemcům o technickou normalizaci a normy, kteří při své práci využívají harmonizované technické normy v kombinaci se systémem přístupu k technickým normám ČSN Online. Účastníci semináře získají praktické informace a rady vhodné při využívání informačního portálu a zároveň budou seznámeni s výhledy na další rozšíření portálu.

Seminář je určen i zájemcům o technickou normalizaci ve spojení s problematikou rizik v oblasti nových moderních technologií - biomimetikou a nanotechnologiemi, které se v poslední době dostávají do středu zájmu.

V neposlední řadě budou účastníci seznámeni s posledním vývojem v oblasti výuky technické normalizace, což je jedna z priorit evropských a světových normalizačních organizací a Evropské komise.

Po semináři bude následovat Valná hromada ČSTN.

Přílohy:

Pozvanka sem_VH.pdf (197 kB)

Prihlaska SEM_VH.docx (46 kB)

Copyright 2023 ÚNMZ / design Libor Samec / code i-servis.cz / Podmínky užívání stránek / Prohlášení o přístupnosti