KONFERENCE BIMDay 2014

Rádi bychom Vás informovali, že ve čtvrtek 27. listopadu se bude v Národní technické knihovně v Praze v Dejvicích konat konference BIMDay 2014.

Název konference nese podtitul: BIM revoluce je tady! Jste připraveni na BIM revoluci? Výroční konference, jež je organizována Odbornou radou pro BIM, je již tradiční „událostí roku”. Jejím cílem je představení nových trendů souvisejících se zaváděním metodiky BIM do současné praxe ve stavebnictví.


Myšlenka informačního modelu stavby (BIM z angličtiny Building Information Modelling) jako integrovaného procesu přináší inovativní možnosti spolupráce a využití všech dostupných informací o stavbě během celého jejího životního cyklu. Více informací naleznete na http://www.czbim.org/
 
Vzhledem k šíři problematiky, kdy je potřeba vnímat BIM proces jako nový způsob spolupráce všech aktérů stavebního procesu, je třeba, aby všichni účastníci měli základní znalosti a přehled o možnostech využití BIM procesu ve všech etapách životního cyklu staveb. Konference BIMDay 2014 je určena pro všechny, kteří mají co do činění se stavbami ve všech etapách – od projektování, výstavby až po její správu, jako jsou architekti, inženýři, statici, technologové, rozpočtáři, stavbaři, konzultanti, technici, dodavatelé řešení, správci budov, facility manažeři, nájemci, vlastníci budov a developeři.

Budete-li mít zájem se BIMday 2014 zúčastnit, vyplňte registrační formulář, který je k dispozici na webových stránkách  http://www.czbim.org/1129-bim-day-2014-registrace.aspx

Copyright 2024 ÚNMZ / design Libor Samec / code i-servis.cz / Podmínky užívání stránek / Prohlášení o přístupnosti