6. zasedání Pracovní skupiny pro spolupráci v oblasti normalizace, metrologie a posuzování shody mezi ČR a RF

Ve dnech 10.-12.7.2017 se v rámci Mezinárodního průmyslového veletrhu INNOPROM v Jekatěrinburgu uskutečnilo 6. zasedání Pracovní skupiny pro spolupráci v oblasti normalizace, metrologie a posuzování shody, Mezivládní komise pro ekonomickou, průmyslovou a vědecko-technickou spolupráci mezi Ruskou federací a Českou republikou. Za českou stranu se konání pracovní skupiny zúčastnili představitelé ÚNMZ a Českého metrologického institutu, kteří byli součástí oficiální české delegace vedené ministrem průmyslu a obchodu Jiřím Havlíčkem. Pracovní skupině spolupředsedali ředitel sekce vnějších vztahů a ekonomiky ÚNMZ Ing. Miroslav Chloupek a zástupce ředitele Federální Agentury pro technickou regulaci a metrologii (Rosstandard) Boris Potěmkin.

Hlavním tématem diskuse byly výsledky spolupráce a vyhlídky rusko-českých vztahů v oblasti normalizace, metrologie, vzdělávání a informační podpory. Po jednání strany podepsaly závěrečný protokol a dohodly se, že příští zasedání pracovní skupiny proběhne ve druhé polovině roku 2018 v České republice.

Více informací o Mezinárodním průmyslovém veletrhu INNOPROM naleznete v tiskové zprávě MPO či na oficiálních stránkách veletrhu.

 

Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Copyright 2024 ÚNMZ / design Libor Samec / code i-servis.cz / Podmínky užívání stránek / Prohlášení o přístupnosti