7. zasedání česko - ruské Pracovní skupiny pro spolupráci v oblasti normalizace, metrologie a posuzování shody

Ve dnech 24.-25.7.2018 se v prostorách ÚNMZ uskutečnilo 7. zasedání Pracovní skupiny pro spolupráci v oblasti normalizace, metrologie a posuzování shody, Mezivládní komise pro ekonomickou, průmyslovou a vědecko-technickou spolupráci mezi Ruskou federací a Českou republikou.

Za českou stranu se konání pracovní skupiny zúčastnili představitelé ÚNMZ, ČAS, Českého metrologického institutu a Asociace akreditovaných a autorizovaných organizací (AAAO), za ruskou stranu se jednání zúčastnili představitelé Federální Agentury pro technickou regulaci a metrologii (Rosstandard), Metrologického institutu D.I.Mendeleeva (VNIIM), Vědecko-výzkumného ústavu pro fyzikální inženýrství a radiotechnickou metrologii (VNIIFTRI), Uralského vědecko-výzkumného institutu pro metrologii (UNIIM), Vědecko-výzkumného ústavu pro standardizaci a certifikaci ve strojírenství (VNIINMASH) a Ruského exportního centra. 

Hlavním tématem diskuse byly výsledky, současný stav a vyhlídky rusko-českých vztahů v oblasti infrastruktury kvality, metrologie a normalizace - viz agenda jednání. Slavnostní podpis Protokolu ukončil 7. zasedání česko-ruské Pracovní skupiny. Obě strany se také dohodly na konání dalšího 8. zasedání česko-ruské Pracovní skupiny v Ruské Federaci v roce 2019.

 

  Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku  Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku  Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku  Klepnutím zobrazíte plnou velikost obrázku

Copyright 2023 ÚNMZ / design Libor Samec / code i-servis.cz / Podmínky užívání stránek / Prohlášení o přístupnosti